Wiewióra
PostWysłany: Czw 9:56, 05 Cze 2008   Temat postu:

Szkoda, że nie będzie tego czerwcowego koncertu. A już zamierzałam się wybrać (tylko żeby cię zbrechtać oczywiście ;>)
PostWysłany: Wto 14:39, 03 Cze 2008   Temat postu:

Będę śpiewał prawdopodobnie (może nawet gdzieś publicznie) piosenkę z musicalu "Koty", pod tytułem "Mefistofeliks". Apropo czerwcowego koncertu to został odwołany, bo szkoła została zawieszona, ale i tak będziemy się uczyli u naszego nauczyciela od śpiewu Wink
wojow123
PostWysłany: Śro 17:34, 28 Maj 2008   Temat postu:

ja byłem na miusikalu w innym mieście na Panie Kleksie także polecam
PostWysłany: Sob 22:53, 26 Kwi 2008   Temat postu: [Muzyka] Musicale

Czy znacie, lub oglądaliście jakieś musicale? Jeżeli nie to jest okazja! W niedziele (jutro, czyli 27 kwietnia) w godzinach 15 i 19 odbędzie się musical "Metro". Polecam, byłem dzisiaj, na premierze i powiem szczerze, że te 1,5 godziny było świetnie wykorzystane. Piękne układy taneczne, świetny wokal.

Inne musicale? Będę w czerwcu śpiewał utwory z Grease, Tańca Wampirów, oraz może z Kotów i Akademii Pana Kleksa.

Miłego oglądania :)