Maple Story Zobacz następny temat

PostWysłany: Sob 17:42, 26 Kwi 2008 Powrót do góry

Maple Story - Całkiem nie tak dawno temu, Azjaci zaserwowawali nam niezłą dawkę rozrywki - wymyślili MMORPG (skrót od: Massively Multiplayer Online Role Playing Game) w 2D - Maple Story! Od tego czasu, gra dorobiła się kilkunastu wersji językowych i szturmem zaczęli ją oblegać gracze z całego świata. W tym i my, Polacy. Najwięcej Polaków można znaleźć w wersji [link widoczny dla zalogowanych], jednak rejestracja nowych graczy z Europy jest tam już niemożliwa i coraz więcej Polaków zaczyna się bawić w [link widoczny dla zalogowanych] gry. Tytuł umożliwia nam zagranie jedną z czterech klas. Możemy zostać bazującym na swym intelekcie magiem, urodzonym pod ciemną gwiazdą złodziejem, celnym łucznikiem, lub potężnym wojownikiem. Następnie rozwijamy się i eksplorujemy kolorowy świat bajkowych postaci wykonując z przyjaciółmi różnorakie questy i zawiązując gildie. Udać się możemy również na bossów, czyli specjalne, potężne potworki, znajdujące się przeważnie na końcu trudnego questa. Gra oferuje mnóstwo zabawy, jest ciekawa i inne niż wszystkie, dzięki połączeniu RPG i platformówki (sterujemy klawiaturą). Po więcej informacji zapraszam na [link widoczny dla zalogowanych]. Jeżeli chcecie ze mną zagrać zarejestrujcie się w [link widoczny dla zalogowanych] i piszcie do postaci o nicku Favnirek. Zapraszam i miłej gry.

Ostatnio zmieniony przez DJ dnia Sob 17:42, 26 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz